Fenerbahçe Token Taraftarlara Ne Tür Avantajlar Sağlayacak?

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Token ön satışının gerçekleşeceğini duyurmuştu. Paribu ile yapılan anlaşmanın ardından da ön satış gerçekleşmiş ve oldukça kısa sürede de tokenler satılmıştı.

fenerbahçe token

Ön satışta Fenerbahçe Token 32 TL iken değeri 160 TL’ye kadar çıkmıştı. Bu tokenin kulübe pek çok fayda sağlayacağı biliniyor. Ancak pek çok kişi hala tam olarak ne işe yaradığını ve taraftarlara ne tür avantajlar sağladığından haberdar değil. Bu yazımızda sizler için Fenerbahçe Token’in taraftarlara sağladığı avantajlara göz atacağız.

Fenerbahçe Token Ne İşe Yarar?

Geçtiğimiz günlerde Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalına Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ile Paribu CEO’su Yasin Oral konuk olmuştu. İki isim bu programda Fenerbahçe Token’in ne işe yaradığını ve taraftarlar için ne işe yaracağından bahsettiler. Sizler için bu tokenin taraftarlara olan faydalarını derledik:

  • Taraftarlar Fenerbahçe dünyasında oldukça büyük avantajlar ile bu tokeni satın alım işlemlerinde kullanabilecekler.
  • Tokenlerini kullanarak taraftarlar para ile elde edilemeyecek pek çok tecrübeyi yaşayabilecekler.
  • Fenerbahçe’nin spor branşında mücadele verdiği takımlar ile deplasmanlara gitme, tanışma, idmanlara çıkma, oyuncular yemek yeme, başkanlar ile belirli konular konuşma, kulübün alacağı önemli kararlarda söz sahibi olma gibi daha pek çok avantajdan faydalanabilecekler.
  • Token sahipleri kulüpler ile daha fazla iç içe olacaklar ve tokenin avantajlarından yararlanacaklar.
  • Yakma denilen olay ile kulübün takımlarının yapmış oldukları maçlarda kazanılan galibiyetlerde oranlara göre kulüp tokenleri yakacak. Böylece taraftarlar da bu açıdan faydalanmış olacak.

Fenerbahçe Token’in daha pek çok avantajı bulunuyor. Zaman içinde kulüp tarafından bu avantajların sayısı da artılacak ve taraftar ile aralarında ilişki çok daha sağlam bir hale getirilecek.  

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir