Cristiano Ronaldo Jr. Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bilindiği üzere Cristiano Ronaldo futbol tarihinin en önemli futbolculardan bir tanesi. Şimdiye kadar kendisi pek çok rekora ve başarıya imza attı. Lionel Messi ile birlikte artık kendisi de yaşayan futbol efsanelerinden biri olarak kabul görüyor. Ünlü futbolcunun yine kendi adını taşıyan Cristiano Ronaldo Jr. isimli bir oğlu var. Kendisinin en büyük oğlu ve o da şimdiden oldukça popüler olmuş durumda. Şu anda kendisi küçük yaşına rağmen futbolda pek çok başarıya imza attı. Bu da elbette ki medyanın kendisine büyük bir ilgi göstermesine sebep oldu.

cristiano ronaldo jr

Genç futbolcu özellikle sosyal medya hesaplarında yapmış olduğu paylaşımlar ile dikkat çekiyor. Bu paylaşımlarda babası ile çok iyi bir ilişki içinde sık sık da onunla görüşüyor. Babası ile birlikte stadyuma hatta ödül törenlerine bile gidiyor. Gittiği bu törenler arasında en dikkat çekeni ise 2013 FIFA Ballon d’Or olmuştur. O dönemde Cristiano Ronaldo törene ünlü model Irina Shayk ile katılmıştır. Burada Maradona ve Pele gibi futbol efsaneleriyle de fotoğraflar çekilmiştir.

Cristiano Ronaldo Jr. Hayatı

Genç futbolcu 17 Haziran 2010 tarihinde dünyaya geldi. Her ne kadar kendisi 17 Haziran’da doğmuş olsa da babası onun doğumunu Temmuz ayında sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu paylaşımlar ile herkese duyurdu. Bugüne kadar Cristiano Ronaldo Jr.’ın annesinin kim olabileceğine dair pek çok iddia ortaya atıldı. Fakat tüm bu iddiaları destekleyebilecek herhangi bir kanıt bulunamadı.

Bir futbol efsanesinin oğlu olmak elbette ki beraberinde büyük bir şöhreti de getiriyor. Ancak genç adamın medyada bu kadar ilgi odağı olmasının tek sebebi babası değil. 2017 senesinde babası serbest vuruş esnasında ünlü pozunu taklit ederek çok iyi bir şekilde gol atan genç bir yeteneğin videosunu yayınlamıştı. Bu video kısa süre de dünya çapında büyük bir ilgi gördü.

Ronaldo’nun oğlunu doğuran kadının ismini açıklamaması hem futbol hem de magazin dünyasında çok büyük tartışmalara neden oldu. İlerleyen dönemlerde Ronaldo’nun Manchester United’da oynadığı sırada bir garsonla ilişki yaşadığı ve garsonun da ondan hamile kalınca kendisiyle iletişime geçtiği ortaya çıktı. DNA testi yaptırmasının ardından da bebeğin kendisine ait olduğu net bir şekilde ortaya çıkmıştır.

Garson, Katolik bir inanca sahipti ve inancında kürtaj mümkün olmadığından dolayı çocuğu doğurma sorumluluğunu üzerine aldı. Bu olaylar üzerine ünlü futbolcunun kadının sessizliğini 10 Milyon Dolar’a satın aldığı ortaya atıldı. Çocuğun velayetini aldığı ve garsonun da gelecekte bir daha asla çocukla iletişim kurmamasının söylendiğine dair iddialar ortalıkta konuşulmaya başlandı. Son iddialara göre kadının şu anda İngiltere’de bu anlaşmaya rağmen çocuğuyla iletişime geçmek için çok istekli olduğu düşünülüyor.

Cristiano Ronaldo Jr. Boyu ve Kilosu

Genç yetenek henüz oldukça küçük yaşlarda ve büyüme çağında olduğu için her geçen gün büyümeye devam ediyor. Tüm bu sebeplerden ötürü de boyu ve kilosunun belirlenmesi de oldukça zorlaşıyor. Kendisi oldukça zayıf bir çocuktur ve göz rengi de kahverengidir.

Eğer genç yetenek futbol alanında kalmayı seçer ve yeteneklerini geliştirebilirse belki de ileride babasını bile geride bırakabilir.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir